flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Реквізити рахунка для внесення застави та вартості частки майна для забезпечення позову

 

Отримувач коштів

ТУ ДСАУ в Полтавській області

ЗКПО

26304855

Рахунок отримувача

UA398201720355289002000015950 в ДКСУ м. Київ

МФО

820172

Застава полягає у внесенні коштів у національній грошовій одиниці.

В платіжному документі в призначенні платежу обов’язково зазначається назва суду, інформація про постанову судді (ухвалу суду), який обрав заставу мірою запобіжного заходу, та прізвище, ім’я, по-батькові підсудного.
 

Призначення платежу: застава за кого (ПІБ), № ухвали суду, прізвище, ім'я, по-батькові платника застави.

Згідно ч. 6 ст. 182 КПК України підозрюваний, обвинувачений, який не тримається під вартою, не пізніше п'яти днів з дня обрання запобіжного заходу у вигляді застави зобов'язаний внести кошти на відповідний рахунок або забезпечити їх внесення заставодавцем та надати документ, що це підтверджує, слідчому, прокурору, суду. Зазначені дії можуть бути здійснені пізніше п'яти днів з дня обрання запобіжного заходу у вигляді застави, якщо на момент їх здійснення не буде прийнято рішення про зміну запобіжного заходу.

Згідно ч. 7 ст. 182 КПК України у випадках, коли слідчим суддею при постановленні ухвали про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою визначено розмір застави, підозрюваний, обвинувачений або заставодавець мають право у будь-який момент внести заставу у розмірі, визначеному в ухвалі про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Згідно ч.2 ст. 365 ЦК України суд постановляє рішення про припинення права особи на частку у спільному майні за умови попереднього внесення позивачем вартості цієї частки на депозитний рахунок суду.